Transfer z lotniska Warszawa PDF Drukuj Email

Oferta – Transfer z lotniska Warszawa
 
 

TRANSFER Z LOTNISKA WARSZAWA

z lotniska F.CHOPINA oraz MODLIN


Przedstawiamy Państwu ofertę transferów z lotniska w Warszawie, wynajem autokarów i busów. Jeśli potrzebują Państwo odebrać swoich gości z lotniska Fryderyka Chopina lub Modlina, ale także bardziej oddalonych portów lotniczych oraz przetransportować do wybranego hotelu w Warszawie lub innym mieście w Polsce – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dzięki szerokiej ofercie busów i autokarów, dopasujemy optymalnie potrzebny pojazd z odpowiednim standardem wyposarzenia. Wynajęty pojazd będzie oczekiwał na gości na danym lotnisku lub dworcu, a kierowca wyjdzie po gości na halę przylotów lub peron z logo Twojej firmy – co pozwoli na bezproblemowe rozpoznanie.

Punktualność, niezawodność oraz wysoka kultura osobista jest domeną naszych kierowców, dlatego nie musisz obawiać się o swoich gości. Wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a goście bezpiecznie trafią na wyznaczone miejsce noclegowe.

Zawsze działamy terminowo, rzetelnie z zachowaniem najwyższych standardów, jakości. Mili i wysoko wykwalifikowani kierowcy skutecznie umilą każdemu wszystkie chwile spędzone w naszym wynajętym autobusie.

 

Przykładowe trasy transferów z lotniska Warszawa:

- transfer Lotnisko Fryderyka Chopina – Warszawa centrum,

- transfer Lotnisko Fryderyka Chopina – Włocławek,

- transfer Lotnisko Fryderyka Chopina – Gdańsk,

- transfer lotniskowy – Modlin – Warszawa centrum,

- transfer lotniskowy – Modlin – Lublin,

- transfer na lotnisko – Modlin – Wrocław,

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy i wspólnych przejazdów.