Przewóz osób za granicą PDF Drukuj Email

Oferta – Przewóz osób za granicą
 
 

PRZEWÓZ OSÓB ZA GRANICĄ

WYNAJEM AUTOKARÓW NA WYCIECZKI ZAGRANICZNE

 

Przewóz osób za granicą wymaga niezwykle dużego doświadczenia kierowców oraz najbardziej komfortowych i dobrze wyposażonych pojazdów. Od wielu lat obsługujemy wycieczki jadące z Polski na tereny Państw Unii Europejskiej, czy naszych wschodnich sąsiadów. Wynajem autokarów na wycieczki zagraniczne powinno obejmować jedynie najlepsze i sprawdzone firmy – takie jak nasza.

Przewóz osób komfortowymi autokarami to wciąż chętnie wykorzystywana metoda podróżowania, która pozwala nie tylko dojechać na miejsce w szybki i wygodny sposób, ale również na spore oszczędności – nie tylko w kwestii przewozu osób po Polsce, ale również za granicami kraju.

Oferując przewóz osób na wycieczki zagraniczne możemy zagwarantować satysfakcję nawet najbardziej wymagającym pasażerom. Posiadane przez nas kilkunastoletnie doświadczenie oraz współpraca tylko z niezawodnymi kierowcami pozwala nam dowieźć grupę bezpiecznie i na czas w określone miejsce. Wiemy więc czego potrzebują nasi klienci oraz stale udoskonalamy naszą ofertę, by była ona jak najbardziej korzystna. Za przewóz osób w naszej firmie odpowiadają kompetentni, doskonale wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu busów i autobusów, którzy znają doskonale przepisy innych Państw Europejskich. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że podróż będzie komfortowa i bezpieczna.  Nasza flota busów i autokarów do wynajęcia to pojazdy nowoczesne i całkowicie sprawne, które wyposażone są w wiele udogodnień dla pasażerów.

Nasza flota liczy sobie obecnie kilkanaście autokarów oraz busów do wynajęcia przystosowanych do przewozu różnej liczby pasażerów, co znacznie ułatwia optymalny wybór pojazdu tak, by podróżująca nim grupa miała zapewnione jak najbardziej komfortowe warunki. 

 

Jeśli więc poszukują Państwo środka transportu na :

- wycieczkę zagraniczną,

- firmowy wyjazd integracyjny,

- szkolenie,

- transfery z lotniska - jesteśmy do dyspozycji.

 


 Nasza flota autokarów wykorzystywana do wynajęcia i przewozu osób za granicą

oraz na wycieczki zagraniczne:

(klikając na zdjęcie przejdziesz do szerokiego opisu pojazdu)

Przewozy autokarowe Warszawa - Scania Irizar New Century

Scania Irizar New Century

Przewozy autokarowe Warszawa - Scania Irizar

Scania Irizar

Przewozy autokarowe Warszawa - Neoplan Euroliner

Neoplan Euroliner

Przewozy autokarowe Warszawa - Autokar Main Lion Coach

Autokar Main Lion Coach

Przewozy autokarowe Warszawa - Mercedes Benz Sprinter 516

Mercedes Benz Sprinter 516

Nasze usługi to jedne z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku warszawskim, mimo to cechują się one również najwyższą jakością. Jesteśmy terminowi, rzetelni i odpowiednio przygotowani na wszystkie, niespodziewane okoliczności co może potwierdzić otrzymany przez nas certyfikat "Rzetelna Firma". Nic więc dziwnego, że usługi naszej firmy wynajem busów i wynajem autokarów Warszawa, cieszą się sporą popularnością, a my sami sympatią klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.