O nas

O firmie "Jan Dymek" Przewozy autokarowe Warszawa

 O FIRMIE "JAN DYMEK - PRZEWOZY AUTOKAROWE"


Nasza firma Przewozy autokarowe „Jan Dymek” SP istnieje na rynku Warszawskim od 1993 roku. Świadczymy usługi w zakresie transportu krajowego i zagranicznego odnośnie przewozu osób oraz wynajmu autokarów w celach turystycznych.

 

Nasi kierowcy posiadają:

- licencję krajową,

- licencję zagraniczną ,

- certyfikaty kompetencji zawodowych

- oraz niezbędne doświadczenie.

Dzięki temu możemy świadczyć profesjonalne usługi w zakresie przewóz osób Warszawa.

 

Nasza dewiza to bezpieczeństwo, punktualność, a przede wszystkim fachowość w zakresie świadczenia usług.

 

Zagraniczne wyjazdy i turystyka po Polsce muszą być dobrze zorganizowane i przygotowane. Niezbędni są doświadczeni i wykwalifikowani kontrahenci z wielu branż. Tacy, którzy nie tylko dobrze wykonają swoją pracę, ale również spełnią wszystkie oczekiwania klienta. Takim kontrahentem jest firma przewozy autokarowe Warszawa, która od ponad dwudziestu lat realizuje przewóz osób w Polsce jak i zagranicą.

Przekonała się o tym liczna grupa zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług na przestrzeni lat. Daliśmy się poznać, jako wykwalifikowany i rzetelny kontrahent niebojący się żadnych wyzwań. Zawsze działamy terminowo, rzetelnie z zachowaniem najwyższych standardów, jakości. Możemy pochwalić się wieloma udanymi przejazdami na różnych trasach np. Warszawa – Niemcy itp.

 

Warszawa i inne miasta potrzebują właśnie takiego kontrahenta:

 - szybkiego,

 - pewnego,

 - o wysokich standardach.

 - który zapewni szybki, ale również i bezpieczny dojazd.

 

Rosnące zapotrzebowanie na wynajem autokarów i busów sprawia, że nasza firma stale powiększa swoją flotę samochodową. Dążąc za uzyskiwaniem najwyższych standardów stale wymieniamy swoje pojazdy na nowsze, dbamy o nie, czyścimy i robimy wszystko, aby nasz bus lub inny pojazd świeciły z daleka.

Z chęcią zorganizujemy przewozy autokarowe dla grup szkolnych, zagranicznych turystów, kół kościelnych i innych zainteresowanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na stronie internetowej, a następnie prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy.


Dysponujemy autokarami marki: Mercedes Benz, Scannia, Renault oraz Volvo – w trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów wszystkie autokary są powyżej 2000 roku produkcji w różnym wymiarze wyposażenia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.